wtorek, 12 maja 2015

MARATON SZTUKI 2015
Zapraszamy na czwarty już Maraton Sztuki, który odbędzie się 4 - 5 lipca na terenie amfiteatru w Jaworzu. Jak co roku proponujemy udział w warsztatach prowadzonych przez naszych rękodzielników oraz przez rękodzielników zaprzyjaźnionych z nami. W tym roku poszerzamy naszą propozycję o kilka nowych warsztatów. Nie zapominamy również o naszych dzieciach, dla których również przygotowaliśmy wiele atrakcji, takich jak warsztaty, gry i zabawy. Proponujemy również warsztaty, na których rodzice wspólnie z dziećmi będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami plastycznymi. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dla jednych będzie to początek przygody z rękodziełem a dla innych jej kontynuacja.
Będzie też możliwość zakupu oryginalnych wyrobów, wykonanych przez rękodzielników.
Na scenie wiele będzie się działo.
Dla gości Maratonu Sztuki przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Jedną z form reklamujących Maraton Sztuki będą ulotki, które będziemy rozdawać dwa, trzy tygodnie przed tym wydarzeniem. Każda z tych ulotek będzie mogła wziąć udział w losowaniu wielu ciekawych nagród. Wystarczy przyjść z tą ulotką w czasie trwania „maratonu” i wziąć udział w losowaniu.

Zapisy na warsztaty będziemy przyjmować 14, 21, 28 czerwca, godz. 10.oo – 16.oo w sali pod Goruszką w Jaworzu. Miejsca ograniczone!
Szczegółowy program Maratonu Sztuki oraz warsztatów rękodzielniczych podamy na naszej stronie internetowej www.sms-jaworze.pl, na naszym blogu smsjaworze.blogspot.com, na naszym fanpage'u oraz na plakatach i ulotkach. Zapraszamy do śledzenia naszych stron w internecie.
W miesiącu maju będziemy sukcesywnie przedstawiać poszczególne punkty programu tegorocznego Maratonu Sztuki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz